Vážení vystavovatelé, obchodní partneři.

  

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se, že se opět setkáme na PODZIMNÍ ETAPĚ Tvořivé Olomouce v roce 2023, která se bude konat v termínu

 

21. - 22. 10. 2023

 

SŠ POLYTECHNICKÁ - technologická hala, Rooseveltova 472/79, Nové Sady, 779 00 Olomouc

 

Přihlašování na PODZIMNÍ etapu Tvořivé Olomouce - podzim 2023 zatím stále nebylo spuštěno. VYDRŽTE! Čekáme na novou kalkulaci nájmu od vlastníka areálu, ale rádi bychom přihlašování spustili od 1.7.2023.

Jestli nechcete prošvihnout přihlašování na některou z našich dalších akcí, zaregistrujte níže svůj e-mail k odběru novinek pro vystavovatele a dozvíte se vše vždy jako první. 

Organizátor si vyhrazuje právo výběru vystavovatelů. Aby Vám aktuální informace neunikly, ZAREGISTRUJTE ZDE svůj email, budete zařazeni do databáze a jakmile bude přihlašování spuštěno, ozveme se Vám. 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, TĚŠÍME SE OPĚT NA SPOLUPRÁCI A NA VIDĚNOU JIŽ BRZY!

Rozpis prodejních míst HALA a FOYER

Odesláním přihlášky pořadateli vystavovatel dává souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasláním obchodních sdělení na adresy elektronické pošty. Zároveň se tento souhlas vztahuje na ukládání shromážděných dat po dobu obchodní spolupráce.
Potvrzením účasti a zasláním podkladů pro propagaci na výstavě dává vystavovatel souhlas se zveřejněním informací v rámci propagace výstavy a pořizováním fotografických a audiovizuálních záznamů v prostorách výstaviště a na venkovních výstavních plochách k propagačním účelům pořadatele.

Společnost HOBBY TIME ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám.

Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Jsou použity jen pro komunikaci s vystavovatelem a vnitřní potřeby firmy.