Vážení vystavovatelé, obchodní partneři. Přihlašování na jarní termín Tvořivé Olomouce již bylo ukončeno. Všechna místa jsou v současné chvíli OBSAZENA

V případě, že máte zájem vystavovat u nás na dalších akcích, případně být zařazeni mezi náhradníky, napište nám, zařadíme si Vás mezi zájemce a budeme Vás kontaktovat. 

Přihlašování na podzimní etapu Tvořivé Olomouce bude spuštěno koncem dubna 2019

Děkujeme a těšíme se na spolupráci. 


Přihlášku a obchodní podmínky ke stažení naleznete ZDE rozpis prodejních míst HALA a FOYER

Přihlášky přijímáme pouze emailem, vystavovatele vybírá organizátor.

Odesláním přihlášky pořadateli vystavovatel dává souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasláním obchodních sdělení na adresy elektronické pošty. Zároveň se tento souhlas vztahuje na ukládání shromážděných dat po dobu obchodní spolupráce.
Potvrzením účasti a zasláním podkladů pro propagaci na výstavě dává vystavovatel souhlas se zveřejněním informací v rámci propagace výstavy a pořizováním fotografických a audiovizuálních záznamů v prostorách výstaviště a na venkovních výstavních plochách k propagačním účelům pořadatele.

Společnost HOBBY TIME ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám.

Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Jsou použity jen pro komunikaci s vystavovatelem a vnitřní potřeby firmy.


Termíny pro rok 2019:

Jarní etapa 9.-10.3.2019

Podzimní etapa 19.-20.10.2019