Vážení vystavovatelé, obchodní partneři.

  

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se, že se opět setkáme na PODZIMNÍ ETAPĚ Tvořivé Olomouce v roce 2024, která se bude konat v termínu

 

19. - 20. 10. 2024

 

SŠ POLYTECHNICKÁ - technologická hala, Rooseveltova 472/79, Nové Sady, 779 00 Olomouc

Přihlašování na podzimní etapu Tvořivé Olomouce bylo spuštěno 22. 3. 2024 a bude probíhat do 4. 8. 2024. Přihlášky přijímáme výhradně přes online přihlašovací formulář, na který naleznete odkaz níže na této stránce. Jakmile bude registrace ukončena, ozveme se (nejpozději do 12. 8. 2024) zda pro Vás budeme mít na výstavě prodejní místo, případně s dalšími podrobnostmi. 

Přihlašovací formulář naleznete ZDE

Jestli nechcete prošvihnout přihlašování na některou z našich dalších akcí, zaregistrujte níže svůj e-mail k odběru novinek pro vystavovatele a dozvíte se vše vždy jako první. 

 

Organizátor si vyhrazuje právo výběru vystavovatelů. Aby Vám aktuální informace neunikly, ZAREGISTRUJTE ZDE svůj email, budete zařazeni do databáze a jakmile bude přihlašování spuštěno, ozveme se Vám. 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, TĚŠÍME SE OPĚT NA SPOLUPRÁCI A NA VIDĚNOU JIŽ BRZY!

Rozpis prodejních míst HALA a FOYER

Odesláním přihlášky pořadateli vystavovatel dává souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasláním obchodních sdělení na adresy elektronické pošty. Zároveň se tento souhlas vztahuje na ukládání shromážděných dat po dobu obchodní spolupráce.
Potvrzením účasti a zasláním podkladů pro propagaci na výstavě dává vystavovatel souhlas se zveřejněním informací v rámci propagace výstavy a pořizováním fotografických a audiovizuálních záznamů v prostorách výstaviště a na venkovních výstavních plochách k propagačním účelům pořadatele.

Společnost HOBBY TIME ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám.

Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Jsou použity jen pro komunikaci s vystavovatelem a vnitřní potřeby firmy.