TVOŘIVÁ OLOMOUC 18. - 19. 3. 2023

 

SŠ POLYTECHNICKÁ - technologická hala, Rooseveltova 472/79, Nové Sady, 779 00 Olomouc

 

POZOR, JIŽ MÁME INFORMACI, ŽE SE V PŘÍŠTÍM ROCE 2023 BUDE V PROSTORECH KONÁNÍ VÝSTAVY ZVYŠOVAT NÁJEM Z DŮVODU ZVÝŠENÝCH NÁKLADŮ NA PROVOZ BUDOVY. V TUTO CHVÍLI BOHUŽEL JEŠTĚ NEMÁME INFORMACI, O JAKOU ČÁSTKU SE NÁJEM ZA PROSTORY ZVÝŠÍ. CENY UVEDENÉ V PŘIHLÁŠCE JSOU TEDY NEAKTUÁLNÍ A BUDOU SE ZVYŠOVAT DLE NOVÉHO CENÍKU.

PŘESTO SE VŠAK JIŽ NA JARNÍ TERMÍN MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT, ABYCHOM O VÁS VĚDĚLI, ŽE MÁTE ZÁJEM U NÁS VYSTAVOVAT. 

INFORMACE O NOVÉ VÝŠI NÁJMU BYCHOM MĚLI OBDRŽET ZAČÁTKEM ROKU 2023, POTÉ SE VÁM OZVEME S AKTUÁLNÍ ČÁTSKOU ZA JEDNOTLIVÁ MÍSTA A DOMLUVÍME SE, ZDA O MÍSTO NA AKCI STÁLE MÁTE ZÁJEM. 

 

Přihlašování bude spuštěno 1. 10. 2022, přihlášky budeme přijímat do 6. 1. 2023.  

Poté se Vám nejpozději do 13. 1. 2023 ozveme, zda pro Vás budeme mít na výstavě místo. Organizátor si vyhrazuje právo výběru vystavovatelů. V případě nepříznivé epidemiologické situace si pořadatel vyhrazuje právo na změny. 

 

Při správném vyplnění přihlášky Vám do uvedeného e-mailu přijde potvrzení o jejím přijetí. V případě, že Vám e-mail nepřijde, ozvěte se nám, ověříme, zda byla přihláška v pořádku přijata a máme ji v systému :-). 

 

 

Po potvrzení Vaší účasti bude vystavovatelem vystavena faktura. Zaplacením faktury souhlasíte s podmínkou, že bude-li výstava zrušena ze strany státních orgánů z důvodu protiepidemických opatření později, než 31.1.2023, bude vystavovateli vrácena pouze polovina ceny zaplacené částky za pronajaté prodejní místo. 

Děkujeme za pochopení! 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, TĚŠÍME SE OPĚT NA SPOLUPRÁCI A NA VIDĚNOU!

 

  

 

Rozpis prodejních míst FOYER: Foyer.jpg

Rozpis prodejních míst HALA: Hala.jpg